Hakkımızda

Videolu Anlatım

Öğrencilerin daha iyi bir şekilde ders çalışması ve dersleri sevmesi için ders videom olarak üstün bir düzeyde ders anlatımı gerçekleştiriyoruz. Bizim tek amacımız İngilizce dersinde çocukların daha iyi bir şeyler öğrenmesi ve derste öğrendiklerini unutmadan kavrayabilmesidir. Genel olarak 2. Sınıftan 8.e sınıfa kadar görülen bütün derslerin video anlatımı sayfamızda yer alırken aynı zamanda İngilizce için videolarda yer alır.

Öğrenmek ve pekiştirmek istediğiniz konulara dilediğiniz zaman göz atıp keyifli bir şekilde ders çalışabilirsiniz. Böyle bir imkanı siz ziyaretçilerimize ve öğrencilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Velilerin de keyifle eşlik edebileceği videolu ders anlatımları sayesinde öğrencilerimiz hiç sıkılmayarak ve bıkmayarak konulara adapte olabileceklerdir. Üstelik böyle bir imkanı evde ve istediğiniz her ortamda gerçekleştirmek oldukça mümkündür.

Kurmuş olduğumuz sitemiz hem ilkokul hem de ortaokul öğrencileri için herhangi bir talepte bulunmadan İngilizce dersi videosunu yayınlayabiliyor. İngilizce konusunda oldukça tecrübeli olan öğretmenimizin hazırlamış olduğu videolar sayesinde kelimeleri ve nasıl konuşulması gerektiğiniz öğrenerek sınavlarda da üstün performans sergileyerek sınıfta ün salabilirsiniz.

Her Şey Sizin İçin

İngilizceyi çok iyi öğrenmek ve bu dili gayet iyi bir şekilde konuşmak oldukça önemlidir. Bunun için tek yapmanız gereken kendinizi derse vererek konulara çalışmaktır  Ders saati sırasında hemen her şeyi öğrenmek ve akılda kalıcı olması pek mümkün değildir. Bu nedenle gördüğünüz İngilizce dersini pekiştirmek ve konuyu daha iyi anlamak için mutlaka sitemizde yer alan ders konularına göz atabilirsiniz.

Öğrenciler için çok avantajlı olan bu sitemizde hem dikkat çekici hem de zevkli ders videoları bulunur. Çünkü sitemizde bulunan videolar da öğrencilerin nasıl daha iyi anlamalarıma ve öğrenmelerine dair dikkat edilerek ona göre çekimler yapılmıştır. Özellikle İngilizceyi nasıl kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun gibi hususlar göz önünde bulundurularak öğrencilere karşı en iyi anlatımlar sunulmuştur.

Sitemiz genel olarak öğrencilerin daha iyi bir noktaya gelebilmesi ve derslerindeki başarıyı daha iyi sürdürebilmesi için çalışmalar gerçekleştirir. İngilizce dersinde konuyu tam anlamadığınız ya da bildiğinizi saşırdığınız konular için sitemiz ziyaret etmeniz yeterli olur.